Bývať takto
a to už od 532€ mesačne

Dnes Vám stačí len 3000 € a byt môže byť Váš.

Jeseň 2020

Kolaudácia II. Etapy

Financovanie Vašej nehnuteľnosti bude naozaj jednoduché v spolupráci s hypotekárnym centrom nášho exkluzívneho partnera spoločnosti Winners Group.

Chceme, aby ste bývali rýchlo a bez zbytočných komplikácii, preto Vám zabezpečíme tú najkvalitnejšiu pomoc pri prefinancovaní Vami vybratej nehnuteľnosti v našom projekte Rezidencie Milko. Spoločnosť Winners Group, ktorá spolupracuje so všetkými bankami na hypotekárnom trhu (Slovenská sporiteľňa, VUB Banka, ČSOB banka, Tatra Banka, Uni Credit Bank, Prima Banka, OTP Banka, Poštová banka, Mbank, Oberbank) ako náš exkluzívny partner, Vám garantuje pripravené ponuky na hypotéku do 2 pracovných dní. Vyberiete si najideálnejšiu ponuku pre Vás a ušetríte tak čas aj peniaze. Následne po Vašom výbere budete mať pripravený hypotekárny úver k čerpaniu do 21 pracovných dní

 
 BEZPLATNE PRE VÁS ZABEZPEČÍME:

  • kompletný servis pri vybavovaní hypotekárneho úveru
  • porovnanie ponúk všetkých bánk na jednom stretnutí (kampane,splátky, poplatky, úrok, atď)
  • skompletizovanie potrebných podkladov k podaniu žiadosti
  • zložku klienta odovzdávame priamo v banke, klient príde už len priamo do banky na podpis úverových zmlúv
  • dosledovanie schvaľovacieho procesu až po samotné čerpanie hypotekárneho úveru
  • znalecký posudok, poistenie nehnuteľnosti a domácnosti, vinkuláciu

 

Neváhajte nás kontaktovať, celý hypotekárny servis je pre Vás bezplatný!!!!!!! Radi Vám poskytneme porovnanie  aktuálnych ponúk a akcií všetkých bánk na slovenskom trhu ako aj výhody jednotlivých bánk, kde máme projekt Rezidencie Milko nastavený, aby sme Vám ušetrili náklady, energiu a čas. Zahoďte starosti s vybavovaním hypotéky - zariadime to za Vás.

Financovanie v spolupráci s hypotekárnym centrom nášho exkluzívneho partnera spoločnosti Winners Group, a.s.

Kontakt pre financovanie:
Winners Group, a.s. 
Trade Center I. 
Mlynské Nivy 73 
821 05 Bratislava 

Dalibor Chuda
mail: dalibor.chuda@newreality.sk
tel.č. +421 908 934 839‬
 

 

Tomáš Stoman
mail: tomas.stoman@winnersgroup.sk
tel.č. +421 905 150 865

 

 

Je veľmi pravdepodobné, že už tento rok sa opäť sprísnia pravidlá NBS pre schvaľovanie hypoték.

LTV (pomer výšky úveru ku kúpnej cene resp.znaleckej hodnote) sa na Slovensku obmedzovali už dávnejšie - aktuálne platí, že banky môžu mať 40% úverov nad 80% LTV. Tu sa môže jednoznačne očakávať obmedzenie v priebehu roka na napr. 20% z celkovej produkcie bánk. To by znamenalo, že len 2 klienti z 10 by dostali napr. 80% LTV a vyššie. Až 8 klientov z 10 tak dostanú LTV 79% a nižšie. V Českej republike už dlhšiu dobu platí, že banky môžu poskytnúť nad 80% LTV len 15% klientom - čo znamená, že iba jeden klient z desiatich dostane úver nad 80%.

Dofinancovanie spotrebným, stavebným úverom?
Zapamätajte si skratku DTI. Tá bude pravdepodobne zohrávať rovnako dôležitú úlohu ako LTV.  DTI ( Debt to Income ) predstavuje pomer dlhu k ročným príjmom klienta. Zahrňuje, ale nielen dlh z hypotéky, ale všetky dlhy vrátane spotrebných, stavebných úverov,  kontokorentov a kreditných kariet a to bez ohľadu na to , či boli skutočne čerpané alebo nie.

Ako konkrétne by malo DTI zasiahnuť do schvaľovania hypoték?
Uvedieme príklad. Klient s mesačným príjmom 1.000 €, jeho ročný príjem je teda 12.000 €. Pokiaľ by bol napr. index DTI pre banky stanovený na čísle 8 (o tomto čísle sa momentálne výrazne diskutuje), tak maximálny dlh klienta k ročnému príjmu bude 96.000 € (12.000 x 8 ). Existujúce záväzky klienta budú musieť banky zahrnúť do dlhu. Teda ak má klient ešte 5.000 € existujúci spotrebný úver, tak priestor na hypotéku je už len 91.000 € ( 96.000 – 5.000 ), ak má kreditnú kartu, resp. kontokorent(povolené prečerpanie na bežnom účte), tak treba odrátať napr.  20% z úverového rámca, čo znova zníži výšku novej hypotéky. Dnes rovnaký klient s takýmto príjmom sa vie kvalifikovať na úver cca 130 000 - 140 000 euro.
 

Naďalej platí, že klient bude musieť prejsť stres testom +2%(prepočet maximálnej výšky úveru, kde banky navýšia reálnu výšku úrokovej sadzby o 2% - napr.1,29% = 3,29% s touto úrokovou sadzbou banky prepočítavajú maximálnu možnú výšku úveru pre klienta) a aj naďalej banky odpočítavajú finančnú rezervu 15% ( od 1.7.2018 bude rezerva už 20% ). K tomu si prirátajte, že od 01.07.2018 7 klienti z 10 dostanú max. úver do 80% LTV a teda povinnosť mať 20% z kúpnej ceny vlastné zdroje. - znižuje sa hranica na 35%!!

NEVÁHAJTE A NEZMEŠKAJTE SI REZERVOVAŤ BYT V NAŠICH PROJEKTOCH ČO NAJSKôR!!!!! ZAHOĎTE STAROSTI S VYBAVOVANÍM FINANCOVANIA - NAŠI HYPOTEKÁRNY PORADCOVIA UROBIA VŠETKO ZA VÁS A BEZPLATNE!!!!!!

Kontaktujte nás

Kontakt

 Developer

GRUNDER MILOSLAVOV 1, s. r. o.
Hviezdoslavovo námestie 15, 811 02 Bratislava

 Predávajúci

New Reality s.r.o.

 Telefón